X
تبلیغات
رایتل
4 مرداد 1395
Love Live! Sunshine  - Ep 04

چهار اپیزود طول کشید ولی .. بالاخره به بهترین زوج انیمه رسیدیم!
هانامارو و روبی چـــــان!اجرا با موفقیت انجام شد و گروه آیدولی مدرسه تاییدیه لازم رو گرفت تا بتونه فعالیت کنه. همین بهونه خوبی شد که چیکا دوباره به هانامارو و روبی گیر بده. و همین بهونه خوبی شد که ما یک اپیزود کامل صدای بی نهایت نازنین روبی چانُ بشنویم! وای روبی چه صدای معصومی داره. باورم نمیشه این دوبلورهای تازه کار چه خوب دارن نقش های خودشونُ ایفا می کنن. در حدی که من در طول اپیزودهای قبلی، هر دفعه صدای روبی چانُ میشنیدم دلم می خواست بیشتر حرف بزنه و بیشتر صداشُ بشنوم ... و این قسمت چهارم از این لحاظ عالی بود؛ هرچی دلم خواست صدای روبی رو شنیدم و غرق در لذت شدم. و هانامارو؟ هانامارو از اپیزود اول کارکتر محبوب من از سری بوده ... دوسش دارم و فکر می کنم در کنار روبی چان یه زوج طلایی رو واسه صحنه های کمدی و احساسی انیمه تشکیل میدن. باقی دوبلورهای انیمه هم تا به اینجا حسابی گل کاشتن و ایراد خاصی از اونا در ذهنم جا خوش نکرده.


از احساسی شدن انیمه حرف میزنم، این اپیزود چهره خوبی از رابطه دوستی هانامارو و روبی رو بهمون نشون داد. اینکه هانامارو چه دوران کودکی معصومانه ای رو گذرونده و چقدر تنها بود و اینکه چه احساس مسئولیت و دوست داشتنی در مقابل روبی داره و چقدر می خواد اونُ به چیزایی که دوست داره برسونه! همین باعث شد که به اصرار هانامارو، روبی و هانامارو به طور امتحانی هم که شده باشگاه آیدولی رو یه امتحان کنن. و خب همه می دونیم که این امتحانی اومدن اونا مساوی میشه با دائمی موندنشون ... که یه جورایی بامزه ست. روبی بخاطر دایا کمی معذب بود ولی خب تشویق های هانامارو کار خودشو کرد و روبیِ عشق آیدول ها رو به دنیای آیدول های مدرسه ای کشوند.


و همین پیوستن اونا به گروه لحظه های قشنگ و خوبی رو خلق کرد :

خلاصه قسمت به اینجا ختم شد که، هانامارو بعد از هل دادن روبی تصمیم گرفت خودش کنار بکشه ولی اینبار روبی جلو اومد و هانامارو رو به دل گروه برگردوند. و به این ترتیب گروه آیدولی آکوا به 5 نفر ارتقا یافت. حالا دیگه تعداد در اون حدی هست که میشه اونا رو یه گروه آیدولی با پتانسیل دونست. تمریناتشونم که دیدیم و لحظات جالبی رو در همین حین تمرین کردن داشتیم. از دیدن کانانی که اصلاً از دویدن خسته نمیشد و مشخص بود که بنیه جسمی بالایی داره. (چیزی که مشخصه واسه بیشتر آشنا شدن ما با کارکترش به میون کشیده شد) و از پیدا کردن محل تمرین که مثل گروه میوز پشت بوم مدرسه محل تمرین گروه شد. که البته با توجه به اشغال شدن باقی زمین ها انتظارش میرفت و چیز عجیبی نیست.

تو این بین تلنگرهایی به گروه میوز هم داشتیم. ارجاعاتی که هر از چند گاهی در انیمه به گروه میوز و سری قبلی زده میشه اینجا هم دیده شد. از جریان مجله و صحبت از رین گرفته تا صحبت دایا و روبی تو فلش بک در مورد اینکه عضو میوز مورد علاقشون کیه! تو این حین هم یه اشاراتی شد که انگار جریان انیمه 5 سال بعد از اتفاقات سری قبلی رخ میده. که خوبه ... حداقل یکی از ابهامات زمانی برطرف شد و می دونیم کجا قرار داریم.

اپیزود روی هم رفته جنبه دراماتیک خوبی داشت. خصوصاً از لحاظی که راوی گری به دست هانامارو سپرده شده بود و از احساسات خودش و چیزهایی که دوست داره برای روبی فراهم کنه حرف میزد. و اینکه چطور انتهای راه رو خوشحالی روبی می دید. و فکر کنم این مقداریش به جریانات دوران کودکیش برمی گرده و اینکه چقدر تنها بوده و حتی تو اجرای نمایش مدرسه شون نقش درخت رو به عهده داشته. نقش درختی که با لبخند خیلی نازنینی اجرا می کرد و این چیزیه که هانامارو رو خاص می کنه ... اینکه مهربونه و اصلاً غمی در چهره ش دیده نمیشه .. صرفاً دلش می خواد اطرافیانشُ به خوشحالی برسونه.

روی هم رفته اپیزود خیلی قشنگی بود ...

دیدن اینهمه صحنه از روبی و هانامارو واسه من حسابی رضایت بخش بود. انسی که با کارکترهاشون گرفتم عالیه ... هر دوشونُ حسابی دوست دارم و از الان برای من زوج برتر انیمه لقب گرفتن. دوست دارم خوانندگی اونا رو هم بصورت جداگانه بشنوم و با صداشون بیشتر آشنا بشم. میدونم که خوانندگیشون هم عالیه و نقصی تو ان زمینه هم ندارن. ولی گمونم واسه دیدن اون لحظات و اجراهای بعدی گروه آکوا باید کمی صبر کنم .. چون قراره حالا حالاها و تا چند اپیزود بعدی بازم اعضای گروهُ بشناسیم و اونا رو به گروه ملحق کنیم.

و انگار نفر بعدی باحال میشه .. چون قراره اپیزود بعد به یوهانه بپردازه! دختری که تو همون اپیزود اول مُهر خودشُ زد و حسابی پر طرفدار شد ... یوهانه، فرشته نزول کرده!


صحنه‌هایی اپیزود :

- همراه شدن 5 نفر برای اولین بار :- حلقه اتحاد گروه آکوا :- یه لحظه عالی از هانامارو :- چیکا و حمله کردنش به هانامارو و روبی :


++


- میمیک هایی زیبا از هانامارو و روبی :

- کانان در کنار ماری :- هانامارو در حال تمرین :- لحظات احساسی آخر اپیزود :

برچسب‌ها: Love Live! Sunshine، Anime