X
تبلیغات
رایتل
6 مرداد 1395
یکی دو ماه اخیر :

X-Men Trilogy
2000-2003-2006

چون فیلم های جدید X-Men رو ندیده بودم، یک بار دوباره از اول شروع کردم و همه رو دیدم. حس بسیار باحالی داشت، هم نوستالژی و هم زیبایی داستان که عمر خوبی داشته و هر چند فیلم سوم مورد تنفر خیلی هاست ولی من فیلم سوم رو هم یه جورایی دوست دارم .. همچنان حس یک X-Men رو واسم داشت. بعد از اون با خوندن نقدها و دیدن جنبه منفی اثر درک کردم که چرا فیلم سوم مورد تنفر طرفدارانه ولی خوشبختانه فیلم های بعد اونقدر خوب هستن که اصلاً نیازی به فکر به گذشته و این فیلم نیست.

7.9/10

[​IMG]

X Men First Class - 2011
X-Men Days Of Future Past - 2014

Holy ... یه نقد بلند میطلبه .. ولی چون قرار نیست بنویسم کوتاه بگم، بازی مایکل فاسبندر عالی بود! چه خوب تو قالب مگنیتو فرو رفته بود. جو و حس و حال این دو فیلم جدید بطرز عجیبی به دلم نشست و از الان روی دوباره دیدنشون برای بارها در آینده حساب باز کردم.

8.6/10

[​IMG]

X-Men Origins: Wolverine
2009

[کمی اسپویل] وای چی شد؟! چه بلایی سر ددپول آوردن؟! لول! اینقدر از بدی این تیکه از داستان فیلم خونده بودم که فکر می کردم آماده دیدنشم ولی انصافاً کارکتر رو به طرز فجیعی نابود کرده بودند. خصوصاً اگه فیلم جدید ددپول رو دیده باشی .. باز اگه قبل از دیدن ددپول باشه و کامیک ها رو نخونده باشید شاید بتونید از کنارش بگذرید ولی در غیر اونصورت، چطور میشه این کارکتر رو ددپول دونست؟! جدا از اون لحظات عذاب آور باقی فیلم نسبتاً سرگرم کننده بود. هیو جکمن در نقش ولورین حرف نداره!

6/10

[​IMG]

The Wolverine
2013

خیلی بهتر بود. خصوصاً تم ژاپنی داستان رو دوست داشتم و شروع و پایان بندی فیلم از نظرم باحال بود.

7.2/10

[​IMG]

Room
2015

کمی کند ولی در کل درگیر کننده و جذاب. نقطه خوبی واسه آشنایی با بری لارسون بود. کسی که قراره حالا حالاها اسمش شنیده بشه و تو کارهای بزرگی حضور داشته باشه. از نوع بازی بری خوشم اومد و روی هم رفته فیلم زیبایی های خاص خودشُ داشت.

6.9/10

[​IMG]

Wet Hot American Summer
2001

قبل از دیدن فیلم مطمئن نبودم که قراره چی ببینم و بعد از دیدن هم مطمئن نبودم چی دیدم! :دی شاید بتونم بگم فیلم بیشتر بخاطر دیدن دوران جوونی بعضی بازیگرها مثل برادلی کوپر و پاول راد ارزش دیدنُ داشت. حالا بهرحال، قصد امتحان کردن مینی سری نتفلیکس رو هم دارم و فکر کنم اونجا راضی تر از پای دیدن سری بلند بشم.

5.5/10

[​IMG]

Top Secret
1984

یه فیلم پارودی باحال! بعد از دیدن فیلم و دیدن سکانس های موزیکال فیلم به این فکر می کردم که شاید اولیور استون صحنه های موزیکال وال کیلمر رو در این فیلم دیده و پسندیده که تصمیم به دادن نقش جیم موریسون در فیلم The Doors به اون گرفته بوده! شوخی به کنار، فیلم رو میشه در ژانر پارودی به راحتی به دیگران پیشنهاد داد و از دیدنش راضی بود. صحنه های موزیکالش مقداری WTF بودن ولی واسه در عین حال واسم حس بامزه ای داشتن.

6.5/10

[​IMG]

Need for Speed
2014

نوستالژی بازی های NFS رو خوب واسم زنده کرد. آرون پال هم خیلی خوب بود.

6.5/10

[​IMG]

Bridge of Spies
2015

جاسوس کار رو دوست داشتم ولی فکر می کنم بار اصلی و بهتر فیلم روی دوش تام بود. تنش جالبی درون کارکترها و سوژه فیلم نهفته بود و کلاً ارزش یکبار دیدنُ داشت.

6.7/10

[​IMG]

Pee-wee's Big Adventure
1985

اونقدر چپ و راست اسم Pee-wee رو شنیدم که بالاخره رفتم سراغ دیدنش! باحال بود ولی از نوعی که ممکنه خطر روی اعصاب رفتن رو به راحتی داشته باشه! می تونم ببینم کارکتر Pee-wee با یه فضای نچسب و درست پرداخت نشده روی اعصاب بره ولی حداقل اینجا تیم برتون نبوغ خوبی به خرج داده بود و اعصاب خوردی کارکتر Pee-wee به نوع معصومانه ای در اومده بود. کاری که به نظر میرسه تو فیلم 2016 به خوبی پیاده نشده. کلاً راضی بودم .. می تونم کار رو در لیست کارنامه تیم برتون به جا ببینم.

6.3/10

[​IMG]

l 10 Cloverfield Lane
2016

نیمه دوم فیلم معرکه بود. و چقدر دلم می خواست فیلم بیشتر ادامه پیدا کنه .. !

8.1/10

[​IMG]

Elvis & Nixon
2016

هه! خب همونطور که انتظارشُ داشتم خاص بود. کوین اسپیسی که مثل همیشه خووووب! ولی در مورد نقش الویس مطمئن نیستم که بازیگر خوبی انتخاب شده بود. قیافتاً به کنار، بازی رو دوست داشتم یه جورایی بهتر عمل کنه! و یه چیز دیگه اینکه حس کردم فیلم کمی کوتاهه و شاید میشد یکی دو صحنه جالب دیگه در فیلم گنجوند.

6.9/10

[​IMG]

Hail, Caesar
2016

خوشم نیومد. با امید زیادی به سراغ کار رفتم .. از فضا سازی، لوکیشن ها و بعضی لحظه های فیلم مقداری لذت بردم ولی روی هم رفته انتظار بیشتری از برادران کوئن داشتم. [صحنه موزیکال چنینگ تیتوم هم در نوع خودش جالب بود!]

5/10

[​IMG]

Captain America: The Winter Soldier
2014

از جمله فیلم هایی که هی دیدنشُ به فردا سپردم! بهتر از اون چیزی بود که فکر می کردم .. یادمه زمانی که فیلم اومد نقد خیلی منفی و بدی درباره اثر خوندم که همون باعث شد کمتر به فکر دیدنش باشم و الان که فیلم رو دیدم احساس می کنم منتقد زیاده روی کرده بود و فیلم جنبه فان خوبی واسم داشت.

7.3/10

[​IMG]

Keanu
2016

تو حین دیدن فیلم به این فکر می کردم که : امیدوارم جرج مایکل روزی این فیلم رو ببینه! :دی .. از Key و Peele دقیقاً انتظار چنین فیلمی رو داشتم .. باحال و خنده دار! امیدوارم اینکار و بودن تو عرصه سینمایی رو ادامه بدن و یه مجموعه فیلم به یادموندنی از خودشون به جا بذارن. Keanu ترکیب خیلی خوبی از ذوق کمدی اونا بود و نشون داد که این دو کمدین چقدر راحت می تونن با سناریوی ساده ای مثل گم شدن یک گربه فیلمی دیدنی بسازن!

7.5/10

[​IMG]

Batman The Killing Joke
2016

خوشم اومد ... داستان به حد جالبی تاریک بود و یک سری صحنه های خاصی رو هم داشت که قبلاً در انیمیشن های سوپرهیرویی ندیده بودم. صحنه های جوکر عالی از آب در اومده بودن، بک گراند خوبی از کارکترش به تصویر کشیده شده که فکر نمی کنم قبلاً دیده باشم و از طرف دیگه تو زمان حال هم، رودرویی بتمن و جوکر پر از دیالوگ های خوب بود. و اون پایان بندی ... شاید بهترین و بدترین قسمت انیمیشن پایان بندی اثر باشه! ممکنه بعضی ها اونُ دوست نداشته باشن و باهاش کنار نیان ولی من تیتراژ پایانی رو که دیدم یک ایول به پایان بندی گفتم .. متفاوت بود!

7/10

[​IMG]
برچسب‌ها: Movies - Recently seen