30 شهریور 1395
Idol Memories

داستان : در آینده ای نزدیک، جایی که دنیای مبارزات آیدولی به دنیای مجازی کشیده شده، دو گروه آیدولی که رتبه بندی پایینی در رنکینگ های آیدولی دارند برای رسیدن به اوج لیگ مسابقات آیدولی خیزی بلند برمی دارند و غرق در سعی و تلاش میشن! اما باید دید در نهایت چه کسی برنده لیگ میشه و تاج افتخاری مسابقات رو به دست میاره!

نظر شخصی : خلاصه و راحت بخوام توصیفی به شما ارائه بدم، انیمه بسیار به سمت معمولی بودن میل داره. فقط کافیه نگاهی به عوامل و فضای اون بندازید؛ از استودیوی سازنده گرفته تا کارگردان فوق العاده تازه کار و گوینده های مبتدی که البته داشتن گوینده های مبتدی و تازه مشغول به کار شده در دنیای انیمه های آیدولی یه چیز طبیعیه. اتفاقی که در سری محبوب Love Live هم افتاد و سری Sunshine با دوبلورهایی نو به میون هواداران اومد. و سختی راه انیمه Idol Memories از همین اشاره به انیمه Love Live شروع میشه؛ چطور میشه یک فصل بعد از بهترین انیمه آیدولی چند سال اخیر از راه رسید و تونست به موفقیتی دست یافت؟! تمام چشم هایی که به این انیمه خیره هستند اونُ با Sunshine مقایسه خواهند کرد و حقیقت اینه که Idol Memories با این لیست عوامل اصلاً شانسی در مقابل عظمت سری Love Live نخواهد داشت. پس نگاه ها باید ساده تر از این حرفا بشه و Idol Memories رو یک اثر ساده و معمولی (مثبت اندیشانه) تصور کنیم.

عوامل : استودیوی سازنده Seven Arcs Pictures خواهد بود که به یک سکوی پرتاب نیاز داره. Ooya-san wa Shishunki و یا Trinity Seven انیمه هایی نبودن که بتونن این استودیو رو بر سر زبون ها بندازن. اگه بخوام کار خوبی از استودیو نام ببرم فصل سوم Dog Days اشاره بدی نیست و اون به نسبت کار جالبی از آب در اومد که البته بخش بزرگی از خوب بودن اون کار به عوامل اصلی اثر می گشت. کارگردان انیمه Kikuchi Katsuya خواهد بود که این اولین کار کارگردانی شده توسط اونه. گویندگانی که به تازه کار بودنشون اشاره کردم نیازی به اشاره مجزا ندارن، پس فقط لیست وار اسم اونا رو برای شما می نویسم : Hayase Marika ، Kimura U ، Kohara Riko ، Sagara Mayu ، Aoki Ruriko ، Toyota Moe و ... همین! نمیشه آنچنان به لیست عوامل دل بست و از الان میشه این کار رو یک کار سطح پایین دونست.


« دوبلورها و کاراکترهای اصلی انیمه»