13 مهر 1396
Konohana Kitan - Ep 01


آخیش! چه خوب بود.یه محیط آروم، کارکترهایی نازنین، لوکیشن هایی چشم نواز، موسیقی دل انگیز و همه چیزهایی که واسه داشتن یه کار آرامش بخش خوب نیازه .. به اندازه کافی در این انیمه یافت می شدند و من این نکته رو دوست داشتم. انتظاراتم از این انیمه زیاد نبود و در عین حال، حالا هم فکر می کنم بهتره کمی با تردید ادامه بدم. ولی برای شروع از حس و حال حاکم بر انیمه خوشم اومد و اصلاً بدم نمیاد هفته بعد هم با اشتیاق به سراغ دیدن این انیمه بیام.

تو این بین فن سرویس هم داشتیم. چون لوکیشن اصلی انیمه یک چشمه آب گرم یا حمامه انتظارش میرفت ولی به نظر من فن سرویس هم به باقی محتوا می خورد؛ اونو به فضای نازنین اثر نزدیک کرده بودن که کار سختیه ولی به نظر من با طراحی دوست داشتنی شخصیت ها، صدای خوب گویندگان و همچنین بازی های بامزه با دوربین (مثلاً در چشمه) تونسته بودن فن سرویس رو کمتر از حالت معمولی به رخ بکشن.

فکر می کنم یکی از قوی ترین نکات این انیمه کارکترهای اون باشند. دخترهایی که هر کدوم در طول همین اپیزود اول معرفی شدند .. یک معرفی مختصر از همشون داشتیم که میشه گفت ساکورا (که انگار تو دنیای خودش سیر می کرد ) و ساتسوکی بیشتر از بقیه تصویر گرفتن. بهرحال در اپیزودهای بعد بیشتر به همه می پردازیم و فرصت برای درخشیدن همشون وجود داره. خودِ شخصتی اصلی، یوزو هم که ذوق اصلی سری رو واسه من بهمراه داره ... شاید اکثر رفتارهای اون تکراری باشه و در انیمه های دیگه مثالش رو دیده باشم ولی بهرحال واسم دلنشینه و دوسش دارم.

روی هم رفته .. شروع خیلی خوبی بود. بهش امیدوار شدم.


+
یوزو در کنار ساتسوکی :ساکورا و رفتار بامزه ش :

برچسب‌ها: Konohana Kitan، Anime